Iconify Icons (1.0.11) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: URL
be: Спасылка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Rotate
be: Павярнуць
