Iconify Icons (1.0.11) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Icon
fa: شمایل

en: URL
fa: نشانی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Color
fa: رنگ

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Rotate
fa: چرخاندن
