Iconify Icons (1.0.11) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Icon
hi: चिन्ह

en: URL
hi: यूआरएल

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Icon Settings
hi: आइकॉन सेटिंग्स

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Color
hi: रंग

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल
