Iconify Icons (1.0.11) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
