Iconify Icons (1.0.11) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө
