Iconify Icons (1.0.11) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग
