Iconify Icons (1.0.12) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Icon
et: Ikoon

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Color
et: Värv

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Rotate
et: Pööra

en: An entity field containing an entity reference.
et: Olemi väli, mis sisaldab olemi viidet.
