Iconify Icons (1.0.12) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: pixels
hy: փիքսել

en: Rotate
hy: Պտտել
