Iconify Icons (1.0.12) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Icon
ru: Иконка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Icon Settings
ru: Настройки иконок

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Color
ru: Цвет

en: About
ru: Информация

en: pixels
ru: пикселей

en: Rotate
ru: Вращение

en: An entity field containing an entity reference.
ru: Поле сущности, содержащее ссылку на сущность.
