Iconify Icons (1.0.12) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล
