Iconify Icons (1.0.13) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Color
bg: Цвят
