Iconify Icons (1.0.13) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Icon
sv: Ikon

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: About
sv: Om

en: pixels
sv: pixlar

en: Rotate
sv: Rotera

en: An entity field containing an entity reference.
sv: Ett fältobjekt som innehåller en objektsreferens.
