Iconify Icons (1.0.14) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Rotate
km: បង្វិល
