Iconify Icons (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Icon
pl: Ikona

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Color
pl: Kolor

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Rotate
pl: Obróć

en: An entity field containing an entity reference.
pl: Pole encji zawierające referencję do encji.
