Iconify Icons (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Icon
sr: Икона

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Color
sr: Боја
