Iconify Icons (1.0.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: About
el: Περί

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: An entity field containing an entity reference.
el: Ένα πεδίο οντότητας που περιέχει μια αναφορά οντότητας.
