Iconify Icons (1.0.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Rotate
eu: Biratu
