Iconify Icons (1.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: URL
ne: यूआरएल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: About
ne: बारेमा
