Iconify Icons (1.0.5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Icon
ar: أيقونة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Color
ar: اللون

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Rotate
ar: التدوير

en: An entity field containing an entity reference.
ar: حقل يحتوي على مرجع
