Iconify Icons (1.0.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে
