Iconify Icons (1.0.5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ
