Iconify Icons (1.0.5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Icon
da: Ikon

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Rotate
da: Rotér

en: An entity field containing an entity reference.
da: Et entity-felt som indeholder en entity-reference.
