Iconify Icons (1.0.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი
