Iconify Icons (1.0.5) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Icon
lt: Piktograma

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Color
lt: Spalva

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Rotate
lt: Pasukti
