Iconify Icons (1.0.7) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Icon
fi: Ikoni

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Color
fi: Väri

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä

en: Rotate
fi: Kieritä

en: An entity field containing an entity reference.
fi: Entiteettikenttä sisältäen entiteettiviittauksen.
