Iconify Icons (1.0.7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Icon
gl: Icona

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Color
gl: Cor

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Rotate
gl: Rotar
