Iconify Icons (1.0.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Rotate
oc: Rotacion
