Iconify Icons (1.0.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: About
sl: O modulu
