Iconify Icons (1.0.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: About
ug: ھەققىدە
