Iconify Icons (1.0.7) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Icon
uk: Іконка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Icon Settings
uk: Параметри піктограм

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Color
uk: Колір

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Iconify
uk: Мінімізувати

en: About
uk: Про модуль

en: pixels
uk: пікселів

en: Rotate
uk: Поворот

en: Flip
uk: Розвернути

en: An entity field containing an entity reference.
uk: Поле сутності, що містить посилання на сутність.
