Iconify Icons (1.0.8) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Icon
hu: Ikon

en: URL
hu: Webcím

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Icon Settings
hu: Ikonbeállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Color
hu: Szín

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: An entity field containing an entity reference.
hu: Egy entitás referenciát tartalmazó entitásmező.

en: Icon Name
hu: Ikon neve

en: The additional class settings for the icon
hu: Az ikon kiegészítő osztály beállításai
