Iconify Icons (1.0.8) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Icon
jv: Ikon

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel

en: Rotate
jv: Diputer
