Iconify Icons (1.0.8) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: URL
ps: پته (URL)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ

en: About
ps: په اړه
