Iconify Icons (1.0.8) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Color
ro: Culoare

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Rotate
ro: Rotire

en: An entity field containing an entity reference.
ro: Un câmp al entității care conține o referință către o entitate.
