Iconify Icons (1.0.8) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Icon Settings
ta: குறுபடம் அமைவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Rotate
ta: திருப்பு
