Iconify Icons (1.0.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw
