Iconify Icons (1.0.9) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Icon
fr: Icône

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Color
fr: Couleur

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: About
fr: À propos

en: Rotate
fr: Rotation

en: An entity field containing an entity reference.
fr: Un champ d'entité contenant une référence à une entité.
