Iconify Icons (1.0.9) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Icon
ur: آئیکن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Color
ur: رنگ
