Iconify Icons (1.0.14) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Color
am: ቀለም
