Iconify Icons (1.0.14) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
