Iconify Icons (1.0.14) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Color
ml: നിറം
