Iconify Icons (1.0.14) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Icon
nl: Pictogram

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Color
nl: Kleur

en: About
nl: Over

en: Rotate
nl: Roteren

en: An entity field containing an entity reference.
nl: Entiteitveld met een entiteitsreferentie.
