Iconify Icons (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: About
de: Über

en: Cache has been cleared.
de: Der Cache wurde geleert.

en: Iconify Icons
de: Iconify-Symbole

en: Icon Collections
de: Symbol-Sammlungen

en: JSON decode error: {message}
de: JSON-Dekodierungsfehler: {message}

en: Filter collections
de: Sammlungen filtern

en: the Iconify icon collections
de: die Iconify-Symbolsammlungen

en: Iconify error for @collection: @error
de: Iconify-Fehler für @collection: @error

en: Iconify @errorType error for @collection: @error
de: Iconify @errorType Fehler für @collection: @error

en: Provides Iconify list of Icons.
de: Ermöglicht die Verwendung der Icon-Listen von Iconify.

en: Select the collections which are going to provide the pack of icons. See @collectionIconsLink list.
de: Wählen Sie die Sammlungen aus, die das Symbolpaket bereitstellen sollen. Siehe @collectionIconsLink Liste.
