Icons (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
