Icons (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Icons
eu: Ikonoak

en: ID
eu: IDa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
