Icons (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: - None -
fil: - Wala -

en: - Select -
fil: - Pumili -
