Icons (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
