Icons (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
