Icons (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
