Icons (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
